SPENT PÅ VALGKVELDEN. Siv Anita Johnsen Brekke vil gjerne ha en ny periode som ordfører og er spent på utfallet av valget. Foto: Arild Bjørnbakk
SPENT PÅ VALGKVELDEN. Siv Anita Johnsen Brekke vil gjerne ha en ny periode som ordfører og er spent på utfallet av valget.

Vil gjerne ha en ny periode

En spent ordfører Siv Anita J. Brekke avla sin stemme og la ikke skjul på at hun gjerne vil ha en ny periode.

Publisert Sist oppdatert

FAUSKE: - Jeg er mest spent på valgresultatet og jeg vil gjerne ha en ny periode som ordfører. Det har vært lærerikt og jeg har fått med meg mye erfaring, kompetanse og kunnskap disse fire årene. Egentlig har det siste året vært mest spennende for nå føler jeg meg mer trygg på rollen, sier Brekke.

Hun er tilfreds med den valgkampen som har vært, og særlig den fine avslutningen på Ankerske scene.

- Det at vi samles slik til en duell bør vi gjøre til en tradisjon i Fauske, sier Brekke. Hun var likevel litt forundret over at Fremskrittspartiet var fraværende.

Powered by Labrador CMS