NY BUTIKK. Det søkes etter drivere til en Buddy-butikk inne på Slip1 senter. Foto: Robert Jentoft
NY BUTIKK. Det søkes etter drivere til en Buddy-butikk inne på Slip1 senter.

Søker drivere til ny dyrebutikk i Slip1 senter på Rognan

Det kan komme ny butikk inn i Slip1 senter i Saltdal.

Publisert Sist oppdatert

SALTDAL: Flere år etter at dyrebutikken på Rognan la ned driften, kan det nå bli en ny etablering der.

Det er Zookjeden Buddy somm nå søker etter noen som vil drive sin egen butikk inne på Slip1 senter på Rognan.

Rognan sin tur

- I dag består kjeden av 28 butikker fra nord til sør, og denne gangen står Rognan for tur. 200 kvadratmeter butikklokale står klart på Rognan, Slip1 Senter - nå trenger vi bare en som ønsker å drifte den, skriver kjeden.

Enten du vil sitte bak og dra i spakene eller fungere som daglig leder i din butikk, blir du en viktig del av Zookjeden Buddy.

Sterk merkevare

- Gjennom 15 år har vi blitt en sterk merkevare som kundene forbinder med kunnskap og kjærlighet for både dyr og eier, skriver kjeden i sin forespørsel etter folk til å drive.

Får de napp, så blir Rognan og Saltdal ett tilbud rikere, noe sikker både to- og ikke minst firbeinte vil sette pris på.

Powered by Labrador CMS