Nærmere helga kan det bli finvær og høye temperaturer i Indre Salten, men fredag ettermiddag er det meldt regn igjen. Foto: Robert Jentoft
Nærmere helga kan det bli finvær og høye temperaturer i Indre Salten, men fredag ettermiddag er det meldt regn igjen.

På fredag blir det varmt

Mot slutten av uka får vi en ny porsjon med sommer.

Publisert Sist oppdatert

INDRE SALTEN: Yr melder om hele 25 grader på Fauske fredag 7. juni, men på ettermiddagen er det meldt regn.

Allerede onsdag ettermiddag er det meldt 16 grader og oppholdsvær på langtidsvarselet. Torsdag er det også meldt 16 grader på det varmeste på Fauske, men sola vil komme enda mer fram enn dagen før.

Fredag kan det altså bli hele 25 grader, men regn som varer fram til lørdag formiddag. Det kan bli temperaturer rundt 15 grader lørdag og 20 grader søndag, men søndag ettermiddag er det også meldt regn.

Powered by Labrador CMS