YOGALØRDAG. Fra venstre Irene Larssen, Frøya Strøksnes og Ragnhild Solvang står bak Fauske yoga studio i Arkaden. Lørdag går alle inntektene til hjelpearbeid for Ukraina. Foto: Espen Johansen
YOGALØRDAG. Fra venstre Irene Larssen, Frøya Strøksnes og Ragnhild Solvang står bak Fauske yoga studio i Arkaden. Lørdag går alle inntektene til hjelpearbeid for Ukraina.

Lørdag kan du gjøre yoga til inntekt for en god sak

Inntekten fra Fauske Yoga Studio sine timer på lørdag går til hjelpearbeidet i Ukraina.

Publisert Sist oppdatert

FAUSKE: Lørdag 12. mars er det åpen dag på Fauske Yoga Studio i 2. etasjen på Arkaden.

- Kom innom for å gjøre yoga i én eller så mange økter du vil, eller kom innom i pausen midt på dagen for litt kaffe/te, kake og en prat eller bare for å se studioet vårt. Ta med deg egen matte om du har, hvis ikke kan du låne av oss. Hver time varer i 45 min., og koster 50 kroner, sier Ragnhild Benum Solvang.

Det er ingen forhåndspåmelding, så det er bare å møte opp på de timene som man ønsker å delta på. Inntektene fra denne dagen går i sin helhet til de store hjelpeorganisasjonenes arbeid i Ukraina.

Timeplanen er som følger:

10.30-11.15: Medisinsk Yoga m/Irene.

11.15-12.00: Yoga Flyt m/Frøya.

12.00-12.45: Deva Yoga m/Frøya.

12.45-13.30: Pause m/ kake, te/kaffe, prat og mingling.

13.30-14.15: Pust og Myk Yoga m/Ragnhild.

14.15-15.00: Dynamisk Yoga for alle m/Ragnhild.

- Alle er varmt velkomne, sier Ragnhild og minner om at de også er på Facebook under navnet Fauske Yoga Studio.

Powered by Labrador CMS