FEIRING. Milliongevinster i Lotto til Misvær ble denne uken feiret med bløtkake og kaffe på den lokale Coop’en, servert av en smilende butikksjef Caroline Kvig Kristensen. Foto: Foto: Lars Olav Handeland
FEIRING. Milliongevinster i Lotto til Misvær ble denne uken feiret med bløtkake og kaffe på den lokale Coop’en, servert av en smilende butikksjef Caroline Kvig Kristensen.

Feiret Lotto-millioner

De to siste årene har det vært et skikkelig premiedryss fra Lotto over Misværbygda.

Publisert Sist oppdatert

To heldige vinnere har fått med seg gevinster i millionklassen. Og slikt må feires. Mandag denne uken serverte Lotto bløtkake og kaffe på den lokale Coop’en.

”Nye Verdal”

- Det skulle ha vært bløtkake allerede i fjor, men på grunn av Coronaen måtte det utsettes til nå, forteller butikksjefen sjøl, Caroline Kvig Kristensen.

Og det så ut til å være greit, bløtkaken fikk snart ben å gå på av kakesultne kunder.

- Vi er blitt det nye Verdal, sier Caroline med en liten latter i det hun skjenker opp kaffe og byr på fristende marsipankake.

Prøve lykken

I sidesynet registrerer vi at det står stadig nye Lotto-spillere i spillavdelingen som vil prøve lykken i ”nye Verdal”.

Ja, har det skjedd to ganger i løpet av to år kan det vel godt skje igjen at det ruller inn en milliongevinst eller to til Misvær.

Powered by Labrador CMS